IMA cz

Sociální sítě

Sociální síťspolečenská síť nebo komunitní síť  / anglicky social network nebo community network  /  je služba na internetu, která registrovaným členům umožňuje si vytvářet osobní nebo firemní veřejný či částečně veřejný profil, komunikovat spolu, sdílet informace, fotografie, videa, provozovat chat a další aktivity.

Pojmenování pochází ze sociologického pojmu sociální síť – skupina lidí, která spolu udržuje komunikaci různými prostředky.
Více než polovina online populace v České republice má účet na Facebooku. Celá polovina z nich jej denně kontroluje. Chcete-li být na očích svým zákazníkům, musíte jít tam, kde jsou oni.
 Sociální sítě nejsou jenom místem, kde komunikujete se svými zákazníky, můžete také oslovit nové zákazníky. Ale hlavně: můžete je přimět k nákupu.
Marketing na  sociálních sítích není jenom Facebook, ale i o Google +, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest, Youtube apod. 
Doporučíme vám, jak aktivity na sociálních sítích co nejlépe využít a čím je vylepšit.
Zrealizujeme přípravu i kampaně s co největším zásahem na potencionálního zákazníka.
Zajistíme správu firemních profilů i kampaní.

Mám zájem o reklamu na sociálních sítích

Let zkušeností
Klientů
Spokojenost

Kontaktujte nás

Napište nám Váš vzkaz, nebo vyplňte poptávkový formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)

Adresa

Nitranská 4487, 76701 Kroměříž

Telefon

Jarmila Unčovská
602 783 317

E-mail

imacz.cz@gmail.com

Chci konzultaci ohledně mé internetové prezentace

Zavolejte nám, nebo vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme.

Poptávkový formulář