IMA cz

SEO optimalizace stránek

Díky optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a projektu CEO následně zajistíme zařazení webových stránek na čelní pozice českých vyhledávačů.

Co je SEO ?

Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače , je v označení metodiky vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování roboty internetových vyhledávačů.
Cílem SEO je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici / odkaz na stránky bude zobrazen na předních pozicích /, a tím i zajistí četnější a zároveň cílené návštěvníky. 

Co je CEO?

Zařazení do programu pro podporu a zajištění zobrazování webových stránek dle zvolených klíčových slov nebo sousloví na předních místech ve fulltextovém vyhledávání našich největších vyhledávačů Google a Seznam.


Jak se toho dosáhne?

Úpravou obsahu a zdrojových kódů pro optimalizaci odkazu webové prezentace na zvolená klíčová slova nebo sousloví pro internetové vyhledávače.
Zařazením do katalogů dalších webů v tomto projektu, aktivním získáváním zpětných odkazů na konkrétní web a pravidelnou úpravou zdrojového kódu webové prezentace zajistíme, aby vyhovoval  změnám parametrů indexovacích robotů na internetových vyhledávačích.

Jak zjistit denní pozice klíčových slov?

Pozice klíčových slov jsou denně skenovány auditním programem. Zákazník má kdykoliv možnost se na tyto záznamy podívat v klientském centru. Účtovány jsou pouze dosažené pozice a úhrada zpětně vždy za upynulý měsíc, kdy bylo dohodnutých pozic dosaženo.

Mám zájem o více informací

Let zkušeností
Klientů
Spokojenost

Kontaktujte nás

Napište nám Váš vzkaz, nebo vyplňte poptávkový formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)

Adresa

Nitranská 4487, 76701 Kroměříž

Telefon

Jarmila Unčovská
602 783 317

E-mail

imacz.cz@gmail.com

Chci konzultaci ohledně mé internetové prezentace

Zavolejte nám, nebo vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme.

Poptávkový formulář