Optimalizace stránek / SEO, CEO /

Díky optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a projektu CEO následně zajistíme zařazení webových stránek na čelní pozice českých vyhledávačů.

 
SEO pro Google vyhledávač

Co je SEO ?

Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače , je v označení metodiky vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování roboty internetových vyhledávačů.
Cílem SEO je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici / odkaz na stránky bude zobrazen na předních pozicích /, a tím i zajistí četnější a zároveň cílené návštěvníky. 

 

Co je CEO?

Zařazení do programu pro podporu a zajištění zobrazování webových stránek dle zvolených klíčových slov nebo sousloví na předních místech ve fulltextovém vyhledávání našich největších vyhledávačů Google a Seznam.

Jak se toho dosáhne?

Úpravou obsahu a zdrojových kódů pro optimalizaci odkazu webové prezentace na zvolená klíčová slova nebo sousloví pro internetové vyhledávače.
Zařazením do katalogů dalších webů v tomto projektu, aktivním získáváním zpětných odkazů na konkrétní web a pravidelnou úpravou zdrojového kódu webové prezentace zajistíme, aby vyhovoval  změnám parametrů indexovacích robotů na internetových vyhledávačích.

Jak zjistit denní pozice klíčových slov?

Pozice klíčových slov jsou denně skenovány auditním programem. Zákazník má kdykoliv možnost se na tyto záznamy podívat v klientském centru. Účtovány jsou pouze dosažené pozice a úhrada zpětně vždy za upynulý měsíc, kdy bylo dohodnutých pozic dosaženo.

Mám zájem o více informací

Let zkušeností
Klientů
Spokojenost

Moderní marketing firmy

Analýza webových stránek

Připadne Vám, že na Vaše stránky nechodí tolik lidí, kolik by si zasloužily? Vyhodnotíme efektivitu Vaší www prezentace nebo e-shopu a navrhneme změny pro vylepšení.

Více informací

Vyhodnocování efektivity reklam

Převyšují Vaše náklady na reklamu příjmy z reklamy? Zanalyzujeme Vaše reklamní kampaně a navrhneme jejich optimalizaci.

Více informací

Marketingové poradenství

Nabízíme marketingové poradenství pro efektivní řízení Vaší marketingové strategie, posílení povědomí o fimě a značce.

Více informací

Sociální sítě

Reklama na sociálních sítích je v současnosti jedna z nutností při budování povědomí o Vaší značce.

Více informací

Internetový marketing IMA cz

Zaujali Vás naše služby? Vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme.

Chci konzultaci